Čtěte prosím

Krásný nedělní večer všem! 

V první řadě bysme Vám chtěli poděkovat za tréninky na naší trati, kterých je letos víc, než předchozí roky. I díky tomu Vás tedy chceme upozornit, že tento týden, a to nejspíše do pátku, 7.4.2017, se na trati nebude z důvodu úpravy trénovat. 
Co se týče momentálního stavu trati, není nejlepší, každopádně pro zlepšení děláme maximum. Za tento měsíc byly udělané všechny výjezdy a většina větších sjezdů (kromě zadního). Tento týden bysme chtěli zapracovat hlavně na vybržděných rovinách.
Teď ale proč to píšeme. Moc si vážíme případných připomínek k trati i úpravě, každopádně nás někdy mrzí, že ne všichni docení práci, která se na trati odvádí. Úpravy jsou náročné jak časově, tak finančně a nejdou všechny hned. Jenom na výjezdech se za březen strávilo cca 15 hodin (navožení materiálu a strojů na trať, samotná úprava x 3 výjezdy) a to většinou hned brzo ráno, aby jste nepřišli o tréninkové hodiny. Další věcí je, že všichni asi víte, jaký povrch na trati je, takže s rovinama, které se po dešti zničily se nic pořádně neudělá do doby, než zase pořádně zaprší. Přesto se to často upraví aspoň traktorem, aby se zapravily největší díry a strhly hrany. Protože to ale není rovné jak dálnice, poznají to pořádané jenom ti, co jezdili před i po úpravě.
Takže ještě jednou děkujeme za tréninky i pochopení a doufáme, že se uvidíme zase na trati.
Motokros Boršice 

PS: za jakoukoli zpětnou vazbu budeme rádi.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*